نمایشگاه آنلاین آثار برگزیده چهارمین جشنواره عکس نورنگار بهمراه زمان اعلام نتایج نهایی
۴ام بهمن ۱۳۹۶ صنایع

‘},
{id: 44951, image: ‘http://memarnews.com/wp-content/uploads/2018/01/2667_20171024_1574293549-2.jpg’, thumb: ‘http://memarnews.com/wp-content/uploads/2018/01/2667_20171024_1574293549-2-150×150.jpg’, permalink: ‘

‘}
];

بنا بر اعلام دبیرخانه جشنواره عکس نورنگار؛ چهارمین دوره از این جشنواره با نمایش آثار برگزیده در باغ موزه قصر به کار خود پایان می‌دهد.

دوره چهارم جشنواره عکس نورنگار در دو بخش «ایران من» و «بناهای تاریخی و باستانی ایران» برگزار شد و در نهایت ۳۷۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره رسید. داوری آثار این دوره را اسماعیل عباسی، ابراهیم حقیقی و محمد ستاری بر عهده داشتند که پس از بررسی‌ عکس‌های ارسالی، ۷۰ عکس در بخش «ایران من» و ۳۰ عکس در بخش «بناهای تاریخی و باستانی» برگزیده شدند و به بخش نمایشگاه و کتاب جشنواره راه یافتند که با نمایش این آثار چهارمین دوره جشنواره نیز به ایستگاه پایانی می‌رسد.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، شش برنده نهایی شامل سه برنده در بخش «ایران من» و سه برنده در بخش «بناهای باستانی و تاریخی ایران» معرفی و جوایز چهارمین دوره جشنواره به آن‌ها اهدا خواهد شد. البته همان‌طور که پیش از این نیز اعلام شده بود مراسم اختتامیه جشنواره برگزار نمی‌شود و مبلغ این مراسم به زلزله‌زدگان کرمانشاه اختصاص پیدا کرده است.

* حضور برای عموم آزاد و رایگان میباشد.

زمان مراسم افتتاحیه و اعلام نتایج: ۲۴ بهمن‌ماه ۹۶، ساعت ۱۶
زمان بازدید نمایشگاه: ۲۴ بهمن الی ۱ اسفند ۹۶
مکان: خیابان شریعتی، خیابان پلیس، باغ موزه قصر

 

نمایش آثار برگزیده:

• بخش بناهای تاریخی و باستانی ایران:

 

• بخش ایران من:
(تصاویر مرتبط)

 

لینک مرتبط: فراخوان چهارمین جشنواره عکس نورنگار با عنوان «ایران من»

منبع خبر: www.MemarNews.com

مطالب معمارنیوز را در کانال تلگرام معمارنیوز دنبال نمایید.

 

share Memarnews content
Follow Memarnews


مطالب پیشنهادی